Aralık 20, 2014

4 Blogger 1 Ürün; Bebak Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi

Bebak Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi


Merhaba :)
4 Blogger 1 Ürün ekibinin bugünki konuğu Bebak markasına ait göz ve dudak makyaj temizleyicisi.
Etkinliğimizin geçen haftalarında Bebak'a ait iki ürünün yazısını yazmıştık, Bebak'ı ne kadar sevdiğimiz ortada sanırım :) Bebak Makyaj Temizleme Sütü yazısı için buraya, Bebak Zeytinyağlı El Kremi için ise buraya tıklayınız.


Bebak Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi


Bebak göz ve dudak makyaj temizleyicisi suya dayanıklı makyajı çıkardıgını iddia ediyor. Gördüğünüz gibi çift fazlı bir ürün, kullanmadan önce iyice çalkalamak gerekiyor. 
Çalkaladıktan sonra pamuğa bir parça döküp, gözümde 3-5 saniye bekletip hafif ovalayarak çıkarıyorum makyajımı. Günlük makyajımı çıkarmada gayet iyi, kalıntı bırakmadan temizliyor. Biraz yoğun bir makyaj yaptıysam ama hepsini temizlemiyor, en azından bir kerede. Üstünden makyaj temizleyicimle geçmem gerekiyor.
Kullandıktan sonra yağlı bir his bırakıyor evet ama diğer Bebak ürünleri kadar yogun değil bu yağlılık neyse ki :) Makyajı temizledikten sonra yüzümü yıkadıgım için benim açımdan sıkıntı yok ama sen üşengeçsen biraz bu konuda sıkıntı yaşayabilirsin.
Gözlerimi günlük makyajı temizlerken yakmadı, ancak biraz yogun bir makyajı temizliyorsam hafif yanma yaptı.


Bebak Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi


Kalıcı ruju temizlemede ise bir harika cidden, o konuda çok beğeniyorum.

Ürün tüm cilt tiplerine uygun. Papatya özlü bu temizleyici paraben içermiyor. 150 ml şeffaf bir şişede 15 lira civarında satılıyor.

Bu makyaj temizleyiciyi denememiz için gönderen Bebak ailesine çok teşekkür ederim.

Arkadaşlarımın yorumlarını okumayı unutmayın, bakalım onlar beğenmiş mi ürünü?Sevgilerimle
<3Mail: gizem.aramizda@gmail.com2 yorum :

  1. Bebak tüm ürünleri kullanmaya değer :)

    YanıtlaSil
  2. Yağlı hissi hiç sevmiyorum, çünkü yağlı karma ciltle uğraşma savaşım ayrı başka yağa tahammülüm yok :P neyse waterproof ürünler çok kullanmasam da elimin altında böyle bir ürün bulunması iyi oluyor inatçı maskaralar için özellikle, ellerine sağlık caım =)

    YanıtlaSil

1-2 kelime de olsa, fikrini paylaş benimle lütfen :)

LinkWithin

link