Şubat 20, 2015

4 Blogger 1 Ürün- BH Natural Keratin Peptide Onarıcı Saç Bakım Maskesi
Merhaba :)
4 Blogger 1 Ürün etkinlik yazılarına kısa bir aradan sonra devam ediyoruz hanımlar :) 

 Bugünki misafirimiz bir saç maskesi. BH Natural tarafından gönderilen bu Keratin Peptide onarıcı maskeyi bir süredir kullanıyorum. 125 ml'lik bir ürün. Paketi beyaz sert plastikten, yeterince sağlam bence. 
Maskenin kokusu pek alışıldık değil, biraz keskin bir kokusu var. 
Uygulama önerisi "BH Keratin Saç Bakım maskesini, haftada 2-3 kez temiz saça uygulayınız. Parmak uçları ile masaj yaparak saça yedirin ve 20-30 dakika bekletin." şeklinde. Ben maskeyi haftada 1 kez uyguladım ve 10 dakika beklettim genelde. 20-30 dakika bekleyecek kadar vaktim olmadı malesef hiç ki 1-5 dk bekletilen maskelere alışık oldugum için bu süre bana çok uzun geldi zaten.
Saç maskesi hakkında; "BH Keratin Peptide Onarıcı Saç maskesi,içeriğinde bulunan Keratin Scalp Peptide(Oligopeptide-78) saçın çeşitli etkenlere bağlı bozulmuş olan Keratin yapısının onarılmasını sağlar. Keratin yapısını destekleyerek saçın sağlıklı ve güzel kalmasına yardımcı olur. Saç büyüme siklusunu uyararak saç büyümesini destekler. Dış streslere ve eşlik eden durumlara karşı saç kaybını önler.
Malus Domestica ekstresi içerisinde bulunan,Prosiyanidin B2 kötü hücreleri saçlı deriden uzaklaştırıp, sağlam hücreleri uyararak saç dökülmesinin durmasına ve yeni saç çıkmasına yardımcı olur.

Aktif Canlandırıcı Sistem,organik belgeli bir komplex olup,saça yoğun parlaklık ve canlılık verir.Saçlardaki silikonu yenisiyle değiştirmeye yardımcı olur.

Bio Behenic Aktif Sistem, organik belgeli bir saç bakım kompleksidir. Doğal ve organic behenic Asit içerir.Saçlarda ipeksi bir his yaratırken, saçtaki cılızlığı ve kabarmayı azaltır. Saçlarda rahatlama hissi verir."

Benim için önem arz eden yerlerin altını çizdim :)
Bakalım bu vaatlerin hangilerini gerçekleştiriyor ya da gerçekleştiremiyor benim için;
Saçlarım boyanmaktan ötürü yıpranmış durumda, onarılmaya her zaman ihtiyacı var yani. Ama bu maskenin saçlarımı onardıgını söyleyemeyeceğim.
Yıpranmış olsalar bile yine de saçlarımın güzel durdugunu söyleyebilirim. Saç dökülmesi sorunuma bir deva olamadı ve yeni çıkan bir bebek saç sürüsü de gözlemlemedim. Saça sağlıklı, parlak ve canlı bir görüntü verdi, evet ama uzun süreli değil kesinlikle. Saçlarım kabarık değil, o yüzden bilemiyorum canlarım. 
Kullandıktan sonra kolay tarama sağladı, kalıcı güzel bir koku bıraktı ama bunun ötesine geçemedi benim için malesef. Üzerindeki keratin yazısını gördüğümde çok heyecanlanmıştım ama genel geçerliliği olan bir maskeyi geçtim, saç kreminden farkı olmadı benim saçlarımda. 
Ekip arkadaşlarım ne diyor bu ürün için, ben de merak ediyorum şahsen :)Ürünü siz de denemek isterseniz,  buradan satın alabilirsiniz.
Sevgilerimle
<3Mail: gizem.aramizda@gmail.com1 yorum :

  1. Saç dökülmesini durduruyor, saçı güçlendiriyor diyebilseydiniz keşke :) Sevgiler.

    YanıtlaSil

1-2 kelime de olsa, fikrini paylaş benimle lütfen :)

LinkWithin

link