Ocak 11, 2014

L'Oreal Triple Active Eyes- Göz Kremi

Merhabalar efendim :)
Bi süre yazasım gelmedi, sanırım final haftası depresyonu bendeki, bugün iyi hissettim kendimi ve boş kalan blogumu doldurmak istedim..


Bugün kullandığım ilk göz kremim olan L'Oreal Triple Active Eyes kreminden bahsedeceğim.. 
Yaklaşık 2 ay önce, yani cilt bakımıma özen göstermeye başladığımda aldım bu kremi. O zamanlar, taa 2 ay önce yani, pek araştırmıyordum aldıklarımı, mağazalardaki görevlilere teslim ediyordum kendimi bi yerde :)
İstanbul Forumda Gratis'e her gittiğimde bana yardımcı olan bi görevli arkadaş var, ona "nemlendirmesi yerinde, cildime zarar vermeyecek bi göz kremi rica edeyim" dedim, o da bana bu kremi verdi..Kremin tanıtımı şöyle; 
"3 etkili. 24 saat nemlendirir. 
Pürüzsüzleştirir; Düzenli olarak kullanım sonucu ince çizgiler ve kırışıklıklar gözle görülür derecede azalır. 
Işıltı verir; Serbest radikallerin oluşumunu engelleyen E vitamini içerir. Cildi nemlendirir ve doğal ışıltısını verir. 
Bütün cilt tiplerine uygun."Vaat ettiği gibi 24 saat nemlendirmiyor, ancak uzun süre yani 8-10 saat sürüyor sanırım.. (sabah akşam uygularsanız, evet, 24 saat verdiği nemi koruyor:))

20. yaşın getirdiği bi çizgi ya da kırışıklık yok tabi, bi yorum yapamayacağım, ancak göz altı morluklarına belirgin bir etkisi yok, bunu söyleyebilirim. 

Cildi ışıltılı yani sağlıklı gösteriyor sürdüğünde, evet, E vitamini içerdiği için cildi güzelleştiriyor.
20 TL verip, alınabilecek, nemlendiren en sağlıklı göz kremi bu sanırım. Yapısı biraz daha katı diğer kremlere göre, ancak sürdüğünüz zaman kolay yayılıyor. Kutusu pek kullanışlı değil bence.. 

Şimdi Anew Clinical İkili Göz Çevresi kremini kullanıyorum. Bu kremi de göz makyajımı yapmadan hem nemlendirmesi için hem de bi yerde baz olarak kullanıyorum..

Siz kullandınız mı, memnun kaldınız mı? 
Yorumlarınızı bekliyorum..

Sevgiler, saygılar :))
<3

3 yorum :

  1. Ben kullanıyorum suan ama bilemedim

    YanıtlayınSil
  2. 2 gün kullandım şuanda göz altımda inanılmaz bir sivilce çok ağrıyor göz altında sivilce çıkar mı demeyin çıktı valla hemde ilk defa yoğun yapısından mı kaynaklandı bilemiyorum...sivilce geçince tekrar denicem bakalım yine aynı etkiyi yapıcak mı :(

    YanıtlayınSil
  3. Ben de alerjik reaksiyon yaptı. Göz altlarım kıpkırmızı ve tahriş olmuş durumda :(

    YanıtlayınSil

1-2 kelime de olsa, fikrini paylaş benimle lütfen :)

LinkWithin

link