Nisan 02, 2014

Hc Hair Care OVEX Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi


Merhaba :)
Sevgili İlke'nin çekilişinde kazandığım bu maskeyi 3 haftadır kullanıyorum, yani 7-8 kere deneyimleme fırsatım oldu. Ürün bitene kadar bekleyeyim diye düşünmüştüm yorumlarımı yazmak için ama 3 haftada o kadar memnun kaldım ki beklemenin lüzumu yok dedim :) 
Belki 2-3 ay sonra bir daha yazarım eklemek istediklerim olursa.


Bendeki maske 200 ml, ama denemek isterseniz diye 20 ml'lik 2 şişe halinde de satışta.Ürünü kullanmadan çekmeyi akıl edemedim, lütfen kusura bakmayın. Bu fotoğrafları da 2 hafta önce çekmiştim..
Maskenin kokusu o kadar güzel ki :) Beni küçüklüğüme götürüyor, teyzemin bana makyaj yaparken kullandıgı rujları farları hatırlatıyor bana, çok mutlu oluyorum kokusuyla..Maskenin vaatleri yukarıdaki gibi.
1- Saçlarım gerçekten çok, çok yumuşak bu ürünü kullanmaya başladıgımdan beri ve öyle sadece kullandıgım gün için geçerli değil bu, diğer banyoya kadar her an yumuşak ve güçlü.. Hele ki geçen hafta saçlarımı açtırdıktan sonra çok korkuyordum, yanmış lastik gibi saçlarla gezeceğim diye, ama hiç korktugum gibi olmadı. Bu maske sayesinde saçlarımı hiç açtırmamış gibiyim :)

2- Kullanımdan aşağıda bahsedeceğim.

3- Saçlarımı açtırmadan önce ya da açtırdıktan sonra, çok çok zor tarardım saçlarımı. Her yerde keçe gibi toplanırdı saçlarım ve açılmazdı, sıvı saç kremlerinin yarısını saçıma boşaltmam gerekirdi ki bu maskeyi kullanmaya basladıgımdan beri saç kremi kullanmıyorum. Ne banyo yaptıgım gün, ne de ertesi günlerde. Her zaman kolay taranan saçlarım var artık :)
Ama saçlarım elektriklenmiyor diyemeyeceğim, benim saçlarım hala havada..

4- Saç tellerim cidden daha kaliteli ve sağlıklı su anda. Yukarıda dediğim gibi saçlarım hiç yıpranmamış gibi.. Muhteşem hissediyorum :)

5- Bir kaç blogda ve yorumda saçlarımı yağlandırıyor gibi şeyler okudum. Ben de hiç böyle bir sorun olmadı, saçlarım bazen çok kuru, bazen yağlı ama bu ürünü kullanmaya başladıgımdan beri dengede nem ve yağlanma oranı. 2-3 gün içinde kesinlikle yağlanma yapmıyor saçım, ondan sonrası da zaten maskeye bağlı değil, tamamen benim ve havanın pisliği :)

6- Saçlarım ince benim. Boyadan sonra kalınlaşıyor biraz ama hiç bir zaman hacimli olamadılar. Bu maskede abartılacak kadar hacim kazandırmadı ama benim için iyi sayılacak derecede hacimli diyebilirim.

Benim için vaatlerinin 6'da 5'ini gerçekleştiriyor bu maske, çok çok iyi bence :)


Kullanımı yukarıdaki gibi;
Saçını yıka, nemini al, maskeyi uygula, 5 dk bekle ve durula.
Benim zamanım varsa önce saçımı yıkıyorum, havlu ile nemini alıyorum, maskemi sürüp oturuyorum ve 20 dakika falan bekliyorum :) anca, saçlarım o kadar yıpranık ki :) sonra yıkanıp durulanıyorum.
Zamanım yoksa duşta sürüp 3-5 dk bekliyorum ve duruluyorum..
Ben saçımı üçe ayırıp uyguluyorum ve 3 ceviz büyüklüğünde ürün yeterli oluyor. Bol bol ve sık sık kullandıgım halde, hala yarısına gelmedim sanırım..

İçerik meraklılarına;


Son kullanma tarihi 1 ay yazıyor ama yanlış basımmış, 12 aymış normalde. Ben bunu geçen hafta öğrendim, yani kimse uyarmadı beni, firmadan mail aldıgım halde söylemeyi unuttular herhalde. Tesadüfen İlkenin postunu gördüm de öğrenmiş oldum. 

Genel olarak çok çok memnun kaldıgım bir ürün oldu. Bittiğinde saçlarım kendini toplamış olmazsa, alırım muhtemelen. 
Saçbakım sitesinden 55 liraya alabilirsiniz bu maskeyi..

Sevgilerimle
<3


10 yorum :

 1. canım senden ne kadar da çok şey öğreniyorum

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben de senden çok şeyler öğreniyorum canım, çok tatlıyız :)
   teşekkürler, sevgiler

   Sil
 2. Bende maskeyi çok sevmiştim, hacimlendirme di zaten hiç ihtiyacım yok. Elektiriklenmeye iyi geldi diyebilirim. Bende yazdan sonra yine alabilrim. Beğenmene çok sevindim maskeyi, tekrar güle güle kullan :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim İlkecim :)
   Benim de azcık hacimlendirdi sağolsun, ihtiyacım da vardı hani :)
   Sevgiler

   Sil
 3. Güle güle kullan cnm bende hc hair care complex kullanıyorum ve çok memnunum saçlarımın uzadığını gördüm bu ürün sayesinde ürünleri gayet başarılı en yakın zaman da maskeden de edineceğim merak ediyorum.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Benim de Complexden yeni haberim oldu canım, bu maskeden sonra ben de onu kullanmak istiyorum :)

   Sil
 4. Güle güle kullan canım, şu sıralar benim be böyle bir ürüne ihtiyacım var sanki :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım :)
   Yıpranmış ve bakım isteyen bi saça gerek bu ürün :)

   Sil
 5. güle gülle kullan tatlım yenı kesfettm blogunu ve cok sevdım sevgıler :)

  YanıtlayınSil
 6. Keşke kullanimdan sonra sacinizin fotoğrafini koysaydiniz. Almayi düşündüm de gormek istedim :/

  YanıtlayınSil

1-2 kelime de olsa, fikrini paylaş benimle lütfen :)

LinkWithin

link